Öyküler

11 Haziran 2016 Cumartesi

Çok salak bir ilaç Ativan Expidet

ajitasyona, aşırı kızgınlık sebep oluyor benim neyim vardı? ajitasyon. durup dururken artacak. geri zekalılar! psikoza da yol açıyormuş. sen birazda şizoid takıl demişler. bakalım. bakalım. hiçbir artısı olmayan, ver Allah götüren bir ilaç. Her zamanki gibi.

şu heriften de iyice soğudum. çelik ayarına varmadıysa hurda demir çok soğudum geçmiş kaydı bir tamamen silsem ne geri zekalıymışım. Genç bir kadın her zaman geri zekalıdır. Fakat senin yaşına gelince bu geri zekalılığın artık bir son bulması gerekir. Samimi nefret. Nefret dışında bir hissedebileceğin biri de değil, dikkatli bakarsan. Onun yüzünden buralarda esir hayatı sürüyorsun ve doğru düzgün bir seçim yapamıyorsun. Yapsan olmuyor. Gömmek ve külliyen unutmak istiyorsun. Nefretlik bir herif, aşşşşşşşşşşşşşşşşşşaaaaaaaaaaaaaaağğğğğğğğğğğğğğğılık. aşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaağğğğğğğğğğğğğğğıııııııııııııııııııııılııııııııııııııııııııııııık ruhlu bir herif. bok herifin teki. tiksinç. iğreniyorum. çok sıkıcı. kendi kendimi bu kadar aptal bir duruma sokmuş olmam çok yazık. Aşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaağğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğııııııııııııııııılık herifin teki. Ruhsuz. Donuk. Ruh hastası. Tiksinç.

İlaç Pfizer'in. İlacı resmen bir sorunum olmayan uyku düzenimi bozmak için vermişler. Geri zekalılar. Olacaklardan siz sorumlusunuz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder